• 021-88768082 021-88769095
  • info@raymondholding.com

energy monitoring device

ٍEC1000

Energy Box EC1000 (جعبه کنترل) با قابلیت نظارت بر توان مصرفی EC1000-Energy-Box--PDU-OL-large
energy monitoring device

Metered-PDU

PE5221T

پاورماژول 21 پورت با طراحی باریک و جریان ورودی 16 آمپر pe5221t.energy-intelligence-rack-pdu.metered-pdu.45

PE5324TG

پی دی یو 42 پورت با بدنه باریک و با جریان ورودی 32 آمپر PE5340SL-Metered-PDU-OL-large

PE5340SL

پاورماژول 40 پورت slim با آمپر ورودی 32A PE5340SL-Metered-PDU-OL-large

PE5108

پی دی یو 8 پورت نوع Metered با آمپر ورودی 10A PE5108-Metered-PDU-OL-large (1)

PE5208

پی دی یو 8 پورت نوع Metered با آمپر ورودی 16A PE5208-Metered-PDU-OL-large

PE5324

پاورماژول نوع eco با 24 خروجی و جریان 30/32 آمپر. PE5324-eco-PDUs-OL-large (1)
Metered-PDU

Metered-Ready PDU

PE1216

پی دی یو Metered-Ready با 16 خروجی و جریان 16A/20A PE1216-Energy-Box--PDU-OL-large

PE1324G

Metered-ready PDU با 24 خروجی 32 آمپر PE1324-Energy-Box--PDU-OL-large
Metered-Ready PDU

Outlet-Metered PDU

PE7324

ecoPDU با 24 خروجی 32 آمپر و با قابلیت اندازه گیری بر اساس هر خروجی PE7324-eco-PDUs-OL-large
Outlet-Metered PDU

outlet-metered-switched pdu

PE8108

Eco PDU دارای 8 خروجی 10 آمپر و با قابلیت اندازه گیری بر اساس هر خروجی . PE8108-eco-PDUs-FL-large
outlet-metered-switched pdu

Switched PDU

PE6208AV

پاور ماژول با 8 خروجی pe6208av.energy-intelligence-rack-pdu.switched-pdu.45
Switched PDU

PDU های شرکت رایمند رایانه جهت هوشمند سازی مصرف انرژی در مراکز داده و دیتا سنترها کاربرد دارند. کمپانی ATEN  ، خود را متعهد به ارائه راهکارهای هوشمند سازی وبهینه سازی مصرف انرژی در دیتا سنترها می داند. این راهکارها طیف گسترده ای از PDU(پاورماژول) های اقتصادی و یا به اصطلاح ECO PDU شامل می شوند و از طریق مدیریت ذخیره سازی و کنترل انرژی انجام می شود. همچنین شرکتATEN  توانسته است تا PDU (پاورماژول) های خود را با صنایع مختلف مثل آموزش و پرورش، سازمانهای دولتی، شرکت های حمل و نقل کوچک وبزرگ سازگار سازد.

چند ویژگی برتر راهکارهای کنترل مصرف انرژی به قرار ذیل است:

کنترل خروجی های برق از راه دور

PDU (پاورماژول) های ATEN به مدیر شبکه امکان دسترسی و کنترل از راه دور برق هر یک از سرورها را از طریق پروتکل های شبکه از قبیل:Telnet, TCP/IP, Ping, Auto sence , DNS , NTP , DHCP , SMTP , HTPPS , SSL , HTTP , UDP  را فراهم می آورند. مدیر شبکه از طریق یک رابط کاربری ساده تحت وب، قابلیت دسترسی به هریک از خرجی های برق بصورت جداگانه یا بصورت گروهی (Bank Level)  برای انجام عملیات (روشن/خاموش کردن، تعریف چرخه های روشن وخاموش شدن) را دارد.

نظارت لحظه ای

مدیر شبکه با استفاده از نرم افزار مدیریت انرژی ATEN  (ECO Sensor) می تواند از راه دور ، مقادیری مانند ولتاژ، جریان، کیلووات ساعت، توان مصرفی و وضعیت قطع کننده مدار تمامی دستگاهای متصل بهPDU (پاورماژول) را به صورت لحظه ای ملاحظه نمایند. به علاوه این نرم افزار می تواند از طریق سنسورهای متصل به PDU(پاورماژول) ، درجه حرارت و رطوبت را نیز نشان دهد و گزارش جامعی از داده های تحت نظارت را ارائه نماید.

محافظت در مقابل اضافه بار(POP)

سیستم منحصر به فرد (POP) در سری مدلهای PE6/PE8  به صورت خودکار هر یک از خروجی هایی که دچار اضافه بار (جریان) شده است را از مدار خارج کند تا از خاموش شدن غیرمنتظره دستگاههای متصل به PDU(پاورماژول) محافظت نماید.

آنالیز توان مصرفی

نرم افزار ECO Sensor گزارشی از آنالیز توان مصرفی را ارائه می دهد که برای بهینه سازی و مدیریت انرژی در دیتا سنتر مناسب است. این گزارش شامل مقادیر توان مصرفی،بار توان مصرفی،هزینه های توان مصرفی و ظرفیت توان مصرفی می باشد. پیشنهاداتی که نرم افزار به کاربران ارائه می دهد ، بدون آسیب رساندن به عملکرد دستگاه، باعث بهینه سازی و ذخیره انرژی می گردد. به علاوه این نرم افزار می تواند شاخص های اساسی دیتا سنتر را شامل: دمای مصرفی “رک” ، اختلاف دمای تجهیزات “رک”،  دمای خروجی “رک” ، شاخص سرمایش “رک”(RCI)  ، شاخص دمای برگشتی(RTI) ، شاخص رطوبت (RAI)، را نیز به نمایش بگذارد.

طراحی پیشرفته سخت افزاری

کمپانی ATEN طیف وسیعی از PDU(پاورماژول) ها را با طراحی پیشرفته و در با اندازه های 0U  و1U  ارائه می دهد. علاوه برا طرح های استانداردو ساده، طرح های کم حجم برای صرفه جویی در فضای “رک” نیز موجود می باشد، که باعث افزایش جریان هوا، بهره وری سرمایش، تعمیرات و نگهداری آسان تر آن شده است.

لوازم جانبی کامل

لوازم جانبی کاملPDU (پاورماژول) ها ، نصب و راه اندازی آنها را آسان تر می کند و کنترل میزان انرژی مصرفی را کارامدتر می کند.علوه بر کیت های قابل نصب در رک ، قفل های پلاستیکی مخصوص کابل های برق ،اتصالات امن کابل ها را فراهم آورده است. سنسورهای محیطی ATEN نیز اجازه نظارت و مانیتورینگ شرایط محیطی دیتاسنتر از قبیل دما، فشار و رطوبت هموا را به کاربران می دهد.