• 021-88768082 021-88769095
  • info@raymondholding.com
حذف فیلترها

تعداد کامپیوتر ها

تعداد کامپیوتر ها

تعداد کامپیوتر ها

تعداد کامپیوتر ها

تعداد کامپیوتر ها

تعداد کامپیوتر ها

کی وی ام سوئیچ های ماتریکسی

VM3250

ماتریس سوئیچ 32X32 Modular Gen.2

KM0532

کی وی ام سوئیچ 32 پورت ماتریکسی KM0532-Cat-5-KVM-Switches-OL-large

KM0932

کی وی ام سوئیچ 32 پورت ماتریکسی با 9 کنسول بصورت ریموت KM0932-Cat-5-KVM-Switches-OL-large

کی وی ام سوئیچ های ماتریکسی قابلیت اتصال چندین کنسول(ماوس ، کیبورد و مانیتور ) را دارند که هرکدام از سرورها ی متصل به آن را می توان از طریق هر یک از کنسول ها کنترل نمود. کی وی ام سوئیچ های ماتریکسی قابلیت اطمینان ، امنیت و کنترل متمرکز دیتا سنترها را فراهم می آورند. همچنین دارای کیفیت تصویر بالا و قابلیت افزایش( جهت کنترل سرورهای بیشتر ) نیز می باشند. کی وی ام سوئیچ های ماتریکسی از کابل های Cat5e/6  جهت ارسال سیگنال ها استفاده می کنند و با بهره گیری از تکنولوژی های خودکار جبران انحرافات تصویر و جبران افت سیگنال ، تصویری کاملا شفاف و بدون مشکل را در اختیار کاربران قرار می دهند. این سوئیچ ها کیفیت تصویر 1280 x 1024 را تا فاصله 300 متری ارئه می دهند، همچنین یک دید درختی از سرورهای متصل به دستگاه فراهم می کند که راحتی را جهت پیگیری و اعمال کنترل ، برای کاربران به ارمغان می آورد. مدل های KM0932/KM0532 اولین مدل های بازار هستند که دارای ویژگی های انتقال صدا و Virtual Media می باشند ، که مدیران به واسطه Virtual Media می توانند حافظه های USB را میان سرورها به اشتراک گذارند و عملیاتی مانند  انتقال فایل ، نصب نرم افزار و به روز رسانی سرورها را انجام دهند  که موجب می شود  زمان Down  بودن سرورها کاهش یافته و در نتیجه باعث کاهش هزینه ها می گردد. همچنین کی وی ام سوئیچ های ماتریسی دارای دو منبع تغذیه می باشند تا اطمینان حاصل گردد که همیشه در دسترس هستند و از Down شدن ناگهانی آنها جلوگیری می شود. با توجه به این خصوصیات و باتوجه بهقابلیت اطمینان بالا ، در دسترس بودن دائمی ، امنیت و یکپارچگی ، کی وی ام سوئیچ های ماتریکسی بهترین انتخاب برای  دیتا سنترها و سرورها روم های بزرگ می باشد.

 

کاهش هزینه – صرفه جویی در فضا – حذف بی نظمی کابل ها

کی وی ام سوئیچ های ماتریسی قابلیت اتصال 9 کنسول و کنترل 32 سرور را دارند وتنها 1 یونیت از فضای رک را اشغال می کنند. جهت اتصال به سرورها  این دستگاه از کابل های Cat5e/6 و آداپتورهای تبدیل KVM(ماوس ، کیبورد و مانیتور) به Cat5 استفاده می کنند. این نوع KVM سوئیچ ها بهم ریختگی و بی نظمی هایی که در استفاده از کی وی ام سوئیچ های قدیمی  به چشم میخورد را حذف می کند و همچنین به کابران امکان می دهد تا فاصله KVM خود را از سرورها تا 300 متر افزایش دهند.   

 

کنترل از طریق یک رابط کاربری با کیفیت

کی وی ام سوئیچ های ماتریسی ATEN  یک رابط کاربری بصری و تمام صفحه را ، هم برای دسترسی از طریق کنسول و هم برای دسترسی از طریق وب در اختیار می گذارند. تمامی پورت ها یا سرورهای متصل در یک آرایش دختی نمایش داده می شوند که دسترسی موثر،  مدیریت و کنترل متمرکز سرورها را فراهم می کند.

 

قابلیت توسعه وافزایش سرورهای تحت کنترل

از طریق این قابلیت همزمان با اضافه شدن سرورها دریک دیتا سنتر می توان به راحتی به تعداد کی وی ام سوئیچ های مورد نیاز جهت مدیریت سرورها افزود  و توسط پورت Daisy-Chain تعبیه شده روی کی وی ام سوئیچ های ماتریکسی ، اتصال میان این دستگاهها را با KVM های جدید اضافه شده برقرار کرد و نهایتا از طریق 9 کنسول ، صدها سرور را کنترل نمود.

 

مدیریت یکپارچه توان مصرفی

با بهره گیری از یک دستگاه مدیریت توان ATEN در زیرساخت های مراکز داده ، مدیران قادر خواهند بود تا کنترل KVMها و برق را تنها توسط یک رابط کاربری ساده به طور همزمان انجام دهند. وضعیت برق سرورها می تواند توسط رابط کاربری سوئیچ کنترل شود که در این شرایط دیگر نیازی به کنترل منبع تغذیه و توان مصرفی آنها بصورت جداگانه نخواهد بود. حتی اگر سروری دارای 2 منبع تغذیه باشد، می توانید خروجیدوم برای آن تعریف کنید ، در این حالت سیستم همگام سازی به شما اجازه می دهد تا هر دو منبع تغذیه را بصورت یکپارچه مدیریت نمایید.

 

 

کیفیت تصویر فوق العاده

Matrix KVMهای ATEN سیگنال های ویدئویی را از طریق کابل Cat5e/6  انتقال می دهند ، همچنین از چندین تکنولوژی مختص به شرکت ATEN جهت ارسال سیگنال ها بهره می برند که این فناوری ها شامل موارد زیر است:

1-تکنولوژی جبران افت سیگنال (ASC)

2-ذخیره اطلاعات مربوط به EDID بر روی آداپتورهایی که به سرورها متصل اند.

3-تکنولوژی Deskew که بصورت خودکار اختلاف فازها و تاخیرهای زمانی رنگهای RGB را همگام می سازد.

 

دسترسی و کنترل آسان

توسط چندین ویژگی تعبیه شده در این سری از کی وی ام سوئیچ ها می توان به راحتی به سرورها دسترسی داشته و آنها را مدیریت نمود. این ویژگی ها شامل موارد زیر می باشند:

1-عملیات انتخاب کنسول که باآن می توان یک ارتباط میان کنسول و سرور مورد نظر برقرار کرد تا بتوان به سرعت به سرورهای بحرانی دسترسی پیدا کرد.

2-کلید های انتقال که به کاربر اجازه مدهند تا ارتباط بین یک کنسول و سرور را به یک کنسول دیگر انتقال دهد و کاربر دیگر بتواند آن را مشاهده کند.

 

جابجایی آسان

با توجه به اینکه تمام تنظیمات انجام شده مربوط به KVM  بر روی آداپتورهای متصل به سرورها ، هنگامی که پورت یک سرور را بر روی Matrix KVM جابجا کنیم ، دیگر نیازی به انجام تنظیمات مجدد  نمی باشد و فقط کافی است سرور را همراه با آداپتور کی وی ام جابجا نماییم.